Wyposażenie gastronomii

Oferta

Firma DK Gastro jest dostawcą sprzętu dla gastronomii. Wyposażamy obiekty o różnego typu tj. restauracje, stołówki, kawiarnie itp.

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach dla gastronomii. Nasza oferta zaspokoi potrzeby zarówno właścicieli małych pizzerii, jak i dużych restauracji czy stołówek. Przedstawiamy najwyższej jakości wyposażenie gastronomii, które dopasowujemy do potrzeb klientów. Przygotowujemy projekty technologiczne, dostarczamy zakupiony u nas sprzęt, a także montujemy go i szkolimy personel z zakresu jego obsługi niezależnie od tego, czy kupi się u nas ekspres do kawy czy kompletne wyposażenie kuchni. Znajdziesz u nas najnowocześniejsze urządzenia w atrakcyjnych cenach. Potrzebna jest ci kuchnia z piekarnikiem? Nie wiesz, czy w twojej kuchni sprawdzi się kuchnia gazowa? A może zależy ci na tym, aby kupić profesjonalne miksery lub niezbędna jest specjalistyczna krajalnica? Także wtedy, gdy chcesz kupić wytrzymałe garnki, u nas możesz znaleźć coś perfekcyjnego, a my doradzimy przy wyborze.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjnych sprzedawanych przez nas urządzeń. Gdy zepsuje się frytownica czy piece nie będą działać tak, jak powinny, wtedy nasi eksperci ekspresowo usuną usterki, aby nie zakłócały one płynnego działania firmy.

Jesteśmy terminowi, solidni i konkurencyjni – z nami wyposażenie lokalu gastronomicznego będzie czystą przyjemnością!

Jesteśmy dystrybutorami urządzeń:

W ofercie posiadamy urządzenia firm:

Nie masz czasu na kompletowanie sprzętu, zobacz ofertę gotowych zestawów

Zobacz również:

przykłady wdrożeń serwis urządzeń do góry

Gotowe
zestawy